18 Ocak 2015 Pazar

NEDİR BU PAZARTESİ SENDROMU?

Bir pazartesi sendromu tutturduk gidiyoruz,peki nedir bu 'PAZARTESİ SENDROMU' nereden girdi hayatımıza?
Aslında merak edip bir kaç makale okumuştum zamanında itiraf ediyorum:).Çok fazla bu durumu yaşadığımdan değil,genelde atölyeyi ve ofisi özlediğimden benim için pazartesi günleri heyecanla başlıyor diyebilirim.Fakat etrafımdan, sosyal medya da,o kadar fazla duydum ki bu ''sendromu'' neredeyse ''FENOMEN'' oldu bu pazartesi sendromu.Bende merak ettim doğrusu nedir ne değildir diye.
Aslında pazartesi sendromu zamanla yarış ve kavga halinde olduğumuz bir haftanın bitmesi 1 veya 2 günlük tatilimizin gelmesi ile alakalı bir durum.Evet cuma günü bittiğinde hangimizde bir rahatlama olmuyor ki?.Sabahları uyanma derdimiz olmuyor hafta sonu,ayrıca bir pazar kahvaltısı gerçeği var ki,benim en mutlu olduğum anlardan.Eee bunları düşündüğünüzde tabi ki pazartesi zor bir gün.Fakat bu durum kaygı dolu bir hafta sonu geçirmenize,tatil günlerinizin mutsuz,huzursuz geçmesine sebep oluyorsa orada durun!!Durum vahim demektir.Bole durumlar da bardağın dolu tarafını görmek bazen hayat kurtarabilir.
Bir düşünün,hafta içi çalışmıyoruz hatta hiç çalışmıyoruz öle bir kaygımız da yok,peki bu durum da tatilin bir anlamı kalır mı?tatil günlerini iple çekermiyiz hiç?Ne kadar boş ve sıradan olur bizim için.
Kendi adıma söylemeliyim ki benim için tatil hiç bir anlam ifade etmez.Nasıl ki cuma tatilimizin başlangıcı ise pazartesi de bizim için bir başlangıç,üretimimizin,başarılarımızın başlangıcı,bu yüzden sevelim pazartesiyi tıpkı cuma gibi sevelim.


''Hadi diyelim sendromdan kurtulduk,ne giyeceğim derdimiz ne olacak Nurjan?''diyenleri duyar gibiyim.
Şimdi sizlerle sendroma girseniz bile çıkacağınız,bir kombin paylaşacağım.Yaz sezonunun,en çok tercih edilen parçalarından olan,Puantiye Cigarette Pantolonu bende çokça severek kullanıyorum.Üzerine Mürdüm Brokar Kap'ıda ekleyince haftaya güzel bir başlangıç yaptım diyebilirim.Bence I'M NU ürünleri %50 indirime girmişken bu güzelliği kaçırmayın derim ben.


Bu arada bizim ofisin önü benim fotoğrafların arka planı oldu:)İşleri toparlayıp,günün stilini fotoğraflamak için,ofis önü bulunmaz bir mekan, eee ışığı da güzelse değmeyin keyfime.


Umuyorum ki hafta hepiniz için güzel başlamış olsun,hep mutlu huzurlu olun ki,etrafınıza da mutluluk saçın!!
Hepinize sevgiler gönderiyorum şimdilik hoşçakalın.

                                                          EŞARP\VİKTOR&ROLF
                                                      GÖZLÜK\DOLCE GABBANA
                                                   KAP\TUNİK\PANTOLON\ I'M NU
                                                          ÇANTA\RİVER ISLAND
                                                            AYAKKABI\MİU MİU