31 Mart 2014 Pazartesi

NERELERDEYİM? NELER YAPIYORUM? YENİ PROJELER VE DAHA FAZLASI

Cümleten hepinize merhaba,
Bloga en son yazı girdiğimden bu yana 1,5 ay geçmiş neredeyse.Ahh şu gözü kör olası instagram yokmu? İnstagrama kapıldığımızdan beri bloglar ihmal edilir oldu.Zaten zaman bereketsiz,iş,güç Balparmak derken bir bakıyorum hafta bitmiş.Blog gene öksüz kalmış:)
Ama merak etmeyin 1,5 ayı iki satıra sığdırmaya hiç niyetim yok.Uzun yazacağım bugün.Yazamadığım günlerin acısını çıkartırcasına:)
O yüzden şimdiden uyarayım sıkılmak yok:)


Nereden başlasam bilemedim ara vermeme sebebiyet veren hastalıktan başlayayım.Malesef ki tüm kış grip virüsüne yakalamayan ben ve Balparmak tamda kışı yolcu ettik kurtulduk derken hastalığa yakalandık.Yusuf Kagan'dan mı bana benden mi ona bulaştı bu hala muamma:) ama çok şükür ıhlamur,zencefil,bal derken ayakta geçirdik hastalığı.Tabi en önemli ilacımız dinlenme ve birbirimize duydugumuz aşkımız oldu:).Yukarıdaki fotoğraf ise hastalıktan yeni yeni kurtulmuş ben:).
Sonrasında ise I'M NU yeni sezon hazırlıklarına kaldığım yerden devam ettim.Sizlere de koleksiyon hakkında ufak ipuçları vermeyi ihmal etmedim tabi ki.


Evet yukarıda gördüğünüz Barok cekette yeni koleksiyonda ki favorilerimden.Henüz satışta değil.Satışa çıkmayan yeni ürünler ve daha fazlası için takipte kalmanızı öneririm.  Çok şükür I'M NU yeni koleksiyonu çıkarttık.Bolca da beğeni aldı sizlerden buda beni oldukça mutlu etti.Bunlarda çekimlerden güzel kareler.


Peki neler var I'M NU yeni koleksiyonda.Efil efil uzun elbiseler.Her mevsim ve her daim biz bayanların dolabında yer alan tunikler,ve gece gündüz şıklığımızı tamamlayan ceketler.Daha fazlası için I'M NU butiğe tıklamanız gerekiyor:)
Daha sonrasın da  ise güzel projeler ile çalışmaya devam ettim.Tasarımcı arkadaşlarım ile çok güzel bir projeye imza atacağız inşallah aşağıda gördüğünüz fotoğraf bu güzel projenin toplantısına ait.


''GÖLGEDE AÇAN NİLÜFER ÇİÇEKLERİ'' projesi ile ben ve bir çok tasarımcı arkadaşım 5 Nisan Cumartesi günü Bursa'da olacağız inşallah.
Güzel bir defile sonrası bizlerin ürünlerinin satışta olacağı ve sizlerle tanışıp sohbet edebileceğimiz bir platform da olmayı istemezmisiniz?.Hemde elde edilecek tüm gelir ile Sudan'da yaşayan yetimler için yetimhane açılması hedeflenen bir projede bizlerle birlikte olmaya ne dersiniz? 5 Nisan günü hepinizi bekliyorum davetiye ve bilgi için 05464367436 numaralı telefonu arayabilirsiniz.Son olarak ta geçtiğimiz cumartesi günü Sevgili arkadaşım Feyza'nın butiğinde güzel bir etkinlik gerçekleştirdik.Hem sizlerle tanıştık hemde sohbet ortamında güzel vakit geçirdik.


 Bu fotoğraflar ise Ünlü butikten ve etkinlik gününden kalma.


Evet geldik bu postun sonuna kuzular:).Umuyorum ki sonuna kadar sabredip okudunuz:)Hepinize vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim.Bir daha bu kadar biriktirmemek ümidiyle:)
  Hepinize mutlu haftalar.
Sağlıcakla ve takipte kalın:)