10 Şubat 2014 Pazartesi

MÜRDÜM AŞKI

Hepinize kocaman merhaba:)
Bloga en son yazı gireli neredeyse 1 ay olmuş  tatlı  takipçilerime tatlı bir selamlama ile kendimi affettireyim istedim:) Bu aralar işlerden ziyade günlük koşuşturmacalar blogu ihmal etmeme sebep oldu.Sevgili anneler biliyordur, bir bebek bakımı başlı başına bir iş, birde günlük işler hele birde home ofis çalışıyorsanız vakit size yetmiyor.Sanki saatlerin günlerin bereketi gitmiş gibi hissediyorum çok uzun zamandır.Bu durum ne zaman sonlanır bilemiyorum belki Yusuf Kağan 3-4 yaşına gelipte kendi ihtiyaçlarını bir nebze karşılayabilirse kendime azıcıkta olsa vakit ayırabilirim.


Bu aralar günlük işlerin yanı sıra I'M NU yeni sezon içinde hazırlıklara başladık.Efil efil,şık tunikler,birbirinden farklı etekler ve elbiseler yaz sezonu için sizleri karşılamaya hazırlanıyor.Takipte kalmanızda fayda var.
 Gelelim kombine,pelerinleri çok seviyorum ve yıllardır kendime yakıştırdığım içinde sıkça kullanıyorum.Pazar günü tatlı-sert havaya karşı tercihim mürdüm zımba pelerin oldu. En çok yakıştırdığım renklerden olan Mürdüm ve vizonu harmanlayarak, uzun zamandır kullanmadığım  ayakkabılarımı da ekleyerek kombini tamamladım.


Spontane ama en çok beğendiğim bu fotoğraf ile yazıyı sonlandıralım istedim.Bundan sonra biraz daha fazla bloga vakit ayırmak istiyorum inşallah deyip niyetine giriyorum arkadaşlar:)
Hepiniz yaşadığınız anın ve sevdiklerinizin kıymetini bilin olurmu:)
Sağlıcakla ve takipte kalın.