4 Kasım 2013 Pazartesi

BU ARALAR..

Nasılsınız?Bu aralar ben nasıl olduğumu pek bilemiyorum galiba.Son iki hafta benim için arkadaşlarıma ayırdığım bol bol sohbetli muhabbetli gezmeli iki hafta oldu. Gerçi havaların bir gün güneşli bir gün bulutlu olması beni biraz yoruyor.Yusuf Kağan doğduğundan beri doğru düzgün dinlendiğim de söylenemez,galiba bir zaman sonra bebeği olan annelerin yorgunluğu kronik hale geliyor.Neyse ki Kağan 7.5 aylık oldu 2 yaşını baz alırsak çokta bir şey kalmadı ne dersiniz:)) diyip kendimizi teselli edelim:).


 Aslında o kadar çok stil postu ve yazısı birikti ki biri beni toparlasa da hepsini post yapabilsem.En iyisi ne giyeceğimizi bilemediğimiz bu havalarda kurtarıcımız olan pelerinler den başlamak diye düşündüm.
Biliyorsunuz pelerinler her sezon ve dönem benim vazgeçilmezim.Ne zaman bu tutkum geçer bilemiyorum ama yaşlı bir teyze olduğumda da beni pelerinlerle görebilirsiniz sanırım.Ve aralarında en beğendiklerimden olan zümrüt zımba pelerin ile sezonu açtım.Biraz renklendirmek adına leopar ve hardal kullandım.


Sizlerde bu güzel pelerinlere % 40 indirimli sahip olabilirsiniz bunun için yapmanız gereken pelerinler tükenmeden I'm Nu Butiği tıklamak.


                Hepimiz için harika bir hafta diliyorum.Sağlıcakla kalın.
                            ŞAL:İPEKEVİ
                            PELERİN/KAP:I'M NU
                            ÇANTA:FURLA
                            AYAKKABI:BEYMEN