28 Eylül 2013 Cumartesi

SALAŞ TUNİKLER VE YENİ ÜRÜNLER

                                     Herkese Merhabalar
Keyifler nasıl?beni sorarsanız bomba gibiyim diyebilirim.Yusuf Kağan sonunda 6. ayını doldurdu.Artık günlerimiz o kadar keyifli ve güzel geçiyorki.Her ne kadar uyku problemimiz devam etsede ben bu duruma alıştım galiba yada balparmağın uykusuz bir bebek olduğunu kabullendim:).Elimden geldiğince bu günlerin tadını çıkartmaya çalışıyorum.
Diğer yandan I'M NU yeni koleksiyondan bir kaç parça satışa sunuldu diğer ürünlerin çekimleri gerçekleştikten sonra satışa sunacağız inşallah.


 Bu sezon üzerimde bol bol göreceğiniz benim kolay kolay vazgeçemediğim salaş tuniklerin bir kaç rengini tasarladık, kış aylarında da trençkotların yada kabanların içerisinde rahatça kullanabileceğimiz salaş tunikleri I'M NU yeni sezonda bulabilirsiniz.


Son olarak sizlere GGBUTİK için tasarladığım ürünlerden bahsetmek istiyorum.Sınırlı sayıda üretilen ürünlere taksit imkanı ve yurtdışı satış imkanı ile ulaşabilirsiniz.

Tasarım ürünlerin yanı sıra I'M NU ürünlerine de indirimli bir şekilde ulaşabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken GGbutiği tıklamak.
                   Şimdilik benden bu kadar sağlıcakla kalın..