22 Ağustos 2013 Perşembe

CUPCAKE KOLEKSİYONU,BAYRAM VE SONRASI..

Biliyorum bu aralar arayı bir hayli açtım Cupcake koleksiyonu,işlerin yoğunluğu bayram derken fırsat bulamadım doğrusu.Hazır Kağan beyden de fırsat bulmuşken bir post iyi gider diye düşündüm.
İnstagram kullanmaya başladığımdan beri blogumu birazcık ihmal ediyorum hem sosyal medya kullanıcıları olarak instagramın revaşta olması hemde oradaki paylaşımların anlık ve daha kolay olması bloggerları biraz tembelleştirsede benim ilk göz ağrım bloğum.Neredeyse  3 yılı aşkın süredir blog yazıyorum ve bu durumdan keyif alıyorum.
Bayramda neler yaptınız?.Umarım aileniz ve sevdikleriniz ile güzel bir bayram geçirmişsinizdir.Biz balparmağımız ile ilk bayramımızı ufak bir tatilde ekleyerek tamamladık.Bayram öncesi hem benim hemde eşimin işlerinin yoğunluğu tatili iple çekmemize sebebiyet verdi diyebilirim.


İnstagram takipçilerim biliyor bayram öncesi sevgili Rukiye Taşçı ile güzel bir çekim gerçekleştirdik.Hem keyifli hemde benim gibi işinde profesyonel biriyle çalışmak beni oldukça mutlu etti.Aşağıda sizler için ufak bir backstage hazırladık :).Yaptığımız işin en baştan sonuca kadar emek isteyen bir iş olduğu ve emeğe saygı gösterilmesinin kopyalamak yada taklit etmekten daha kolay olduğunu görebilirler belki..


Bu arada Cupcake koleksiyonun tamamı satışta değil.Bir kısmını da sonbahar koleksiyonu ile satışa çıkartacağız .Ürünlerin çoğu bedenleri tükendi,fakat bazı ürünlerde stok güncellemesi yapacağız merak etmeyin:)


Şimdilik benden bu kadar herkese keyifli bir hafta diliyorum..
Sağlıcakla kalın..