15 Temmuz 2013 Pazartesi

HAYATIMIZIN YENİ DETAYI PÜSKÜL SAÇAKLAR..

I'M NU yeni koleksiyonunu, sizlere tanıtırken en favori parçalarımdan biri olan pudra-hardal püskül elbiseyi dün fırsat bulup kombinleyebildim.Her yeni tasarımımı büyük bir heves ve heyecanla giymeyi planlasam da gelin görün ki gardolabım dolup taşmak üzere.Hangi birini giyip kombinleyeceğimi şaşırmış durumdayım bu aralar.Bende elimden geldiğince mevsimine göre sizin işinize yarayacak parçaları seçmeye çalışıyorum.


İşte bu parçalardan biride favori püskül elbise.Hem yaz mevsiminde hemde sonbaharda rahatlıkla kullanabileceğimiz  renk ve modele sahip olan elbise hem iç göstermiyor hemde ince kumaşı ile bizleri bunaltmıyor.


Biliyorsunuz bu aralar püskül saçaklar pek bir moda,tabi ki biz bayanlar moda yada akım olan renkler,modellerden ziyade vücut proporsiyonumuza uygun ve bize yakışan kıyafetleri tercih etmeliyiz.Püskül saçaklar, yaka yada omuz detayı olarak kullanılırsa şık ve farklı bir detay olarak hayatımızda yer edinebilirler.


Fotoğrafların kalitesi biraz kötü dün eşimle Kağan'ın azizliğine uğradığımız için fotoğraf olayı güneş battıktan sonraya kalınca bu görüntüleri ancak yakalayabildik.Şimdilik idare edin:)
                     Herkese çabucak geçecek bir hafta diliyorum:)
                     Şal:İpekevi
                     Elbise:I'm Nu
                     Pantolon:Beymen
                     Ayakkabı:Zara
                     Çanta:Lv