28 Haziran 2013 Cuma

YENİ TASARIMLAR...Biliyorsunuz I'M NU BUTİK için  1-2 ay aralıklarla mini koleksiyonlar hazırlıyorum,doğumdan sonra çok fazla ara vermeden yeni koleksiyonu satışa sunduk.Hazırladığım her yeni tasarımda\üründe butiği ilk açtığım günkü gibi heyecanlanıyorum.
Her koleksiyonda bir öncekini beğenmiyorum.Bu da benim her zaman taze ve yeniliklere açık olmamı sağlıyor.
Bu sefer ki koleksiyonda yaz aylarının olmazsa olmazı elbiseler baş rol oynuyor diyebilirim.Geçtiğimiz yaz ayları içinde bu tarz elbiseler tasarlamıştım, sizler tarafından çok beğenilmişti.Bu yazda pamuklu efil efil elbiselerimiz gardolaplarımızda yerini aldı galiba.
Bu koleksiyonun bir diğer özelliği kurtarıcımız olan tuniklere ve gömleklere bolca yer vermiş olmam.Yukarıda gördüğünüz elbise\tunik asimetrik kesimi ve püskül detayı ile benim favorilerim arasında.


Kurtarıcımız olan asimetrik gömlekler de hem renk çeşidini hemde farklı aksesuarların keyfini çıkartacağız.Apoletler,yaka detayları yaz günlerinde enerjimize enerji katacak.


Sırada en çok talep edilen benimde zaman zaman koleksiyonlarıma eklediğim pantolon etekler var.Bu seferkiler biraz farklı giydiğinizde duruş olarak etekten hiç bir farkının olmadığını,ayrıca da pantolon rahatlığını sizlere hissettirecek bir model.Bazı ürünler henüz satışta değil.Gün gün butiğe eklenecekler.Buradan olmasa da Instagram hesabımdan sizlere duyuruyorum zaten.


Son olarak ta yeni hazırladığım koleksiyon için sizlere ipucu verip buralardan giderim artık:).Uzun zamandır aklımda olan fakat yoğunluk, iş görüşmeleri Yusuf Kağan derken bir türlü faaliyete geçemeyen bir koleksiyon hazırlıyorum sizler için.''Cupcake koleksiyonu''neler mi olacak koleksiyon da,Trençkotlar\kaplar,rengarenk cupcakeli elbiseler ve tunikler,ve tabi ki cupcakeli aksesuarlar.
Biliyorum heyecanlandınız inanın bu cici koleksiyon için bende çok heyecanlıyım ve her zamankinden çok daha özeniyorum.
Sağlıcakla ve takipte kalın.