23 Mayıs 2013 Perşembe

BİR PANTOLON ÜÇ KOMBİN..

Aslında çok daha fazla giydiğimi düşünmüştüm kırmızı pantolonumu ama o kadar da fazla değilmiş topu topu 3 kombin yapmışım kendisi ile.
Kullanışlı, her kıyafetimiz ile kombinleyebileceğimiz  parçalara bayılıyorum.Üzerine ne giyerseniz giyin yakışacakmış hissi veren parçaları alıp dolabıma katmak her zaman daha zevkli olmuştur benim için.
İşte kırmızı pantolonumda bu parçalardan biri.


Zevk alarak yaptığım bir diğer şey ise kendi çizdiğim,tasarladığım,diktiğim kıyafetleri giymek.Müşterilerimin üzerinde görmek ve hatta beni tanıyıp ta masama gelen aynı trençkotu giydiğimiz için restaurantta pişti olduğum müşterilerim:).


Zebra trençkotta satışa çıkartmadan kendim için ayırdığım ürünlerimden.Kendime ayırmayı unutup ta tükenen ürünlerim olduğu için tedbirli davranıyorum artık.


Fotoğraflar ise Kağan ve anneannesi ile gittiğimiz yemekten.Artık minik bir adam var yanımda ve onunla gezmek kadar mutlu olduğum başka anlar yok diyebilirim.Sizlere fikir olsun diye üç fotoğrafı bir araya getirdim, hatta sondaki fotoğrafta hamileyim ama bakın hiç fark yok gibi:p şaka bir yana son kalan 5 kilo hala duruyor fakat emzirdiğim için dikkat etmiyorum hatta deli gibi diyorum diyebilirim sizlere.Haziran sonunda  kalan 5 kg dan da kurtulmuş olacağım söz!!
Herkese mutlu umutlu en önemlisi ise eşiyle ve en sevdiği insanlarla geçireceği huzurlu bir hafta diliyorum.

Trençkot:I'm Nu
Elbise:H&M
Ayakkabı&Çanta:Zara