6 Mayıs 2013 Pazartesi

AYNI TONLAR FARKLI KOMBİNLER..

Color block trend den sonra her ne kadar aynı renk tonlarının kullanımı lise yıllarımızda kalsa da ,ben yinede arada bir aynı rengin farklı tonlarını bir araya getirmeyi seviyorum.Bu seferki rengimiz ise bu sezon  yıldızı en fazla siyah ile barışan ve hepimizin dolabında baş köşeler de olan lacivert!!.


Aslında INSTAGRAM takipçilerime bu kombinin postunu yapacağımı perşembe duyurmuştum fakat gelin görün ki günün galibi minik oğlum Kağan olunca bloğa yazı girmek ancak bu güne kaldı.Kağan bu gün tam 46 günlük oldu her ne kadar ilk doğduğu günlerde ki kadar minik olmasa da hala gaz ve uyku problemlerimiz devam ediyor.


 Üzerimde lacivert renge en fazla yakıştırdığım renklerden olan Taba ve neredeyse 3 yıldır kullandığım ama bir türlü atmaya kıyamadığım elbisem var.Hani aldığımız bazı kıyafetleri çok severiz,elimizin alında her sıkıştığımızda üzerimize takar çıkarız ya işte benim elbisenin de akibeti o yönde.Bakalım sonu nasıl olacak.
Kombinimin diğer bir tamamlayıcısı ise Kaftan ceket.Kaftan takımın bedenleri kısa bir sürede tükendi.Şimdi sıra kumaşın yakışacağını düşündüğüm diğer bir parça olan kaftan cekette.Kaftan ceket en kısa sürede satışta olacak.

Bu arada I'M NU BUTİĞİ açalı neredeyse bir yıl olmuş.Maddi kazançtan ziyade sevdiğim emek verdiğim,eğitimini aldığım mesleği yapmak bu bir yıl içinde hem kendimi geliştirmem açısından hemde  her yönüyle beni mutlu etti.Bana bu süreçte destek veren herkese en önemlisi de biricik sevgilime çok teşekkür ederim.
Bir sonraki postta I'M NU BUTİĞİN 1.yılı için bir kaç çekiliş yapmayı planlıyorum sizler için çok cici ürünler hazırladım takipte kalmanızda fayda var.
HERKESE MUTLU BİR HAFTA DİLİYORUM.

                                                              CEKET:I'M NU
                                                               ELBİSE:H&M
                                                        PANTOLON:KOTON