18 Şubat 2013 Pazartesi

VALENTİNE'S DAY..

Biliyorum biliyorum twitter'dan sizlere sevgililer günü yazısını ve kombinini gününde yazacağımı söylemiştim ama yoğunluktan bloğa post girmeyi bırakın pc yi açmaya bile vakit bulamadım.
Sevgililer günü yazısı derken o günü önemsediğimi  zannetmeyin.Eşimle 2,5 yıldır evliyiz ikimizde bizim için özel olan günlere gereğinden fazla önem verir,hazırlıklar yaparız fakat,sevgililer günü bizim için çok ta bir şey ifade etmiyor.
Bir çiçek bir yemekle bu günü geçiştiriyoruz diyebilirim.Benden sizlere tavsiye sizlerde bu anlamsız günü çok fazla abartıp partnerlerinizi sıkıntıya sokmayın.Sizler için gerçekten önem arz eden hatırladığınızda gözlerinizi yaşartan,anılarla dolu günlerinizi istediğiniz kadar abartıp dolu dolu kutlayabilirsiniz.


               Sevgililer gününde fotoğraf makinemin azizliğine uğrayınca aynı kombini dünde tekrarladım.Kombinin en sevdiğim parçası deri detaylı elbise ve koyu kırmızı pantolon.Moda severler biliyorlar bu sezon deri detaylı kabanlar,elbiseler gömlekler kısaca deri detaylı kıyafetler hepimizin göz bebeği oldu.Ben hamile olduğum için ancak bir iki parça ekleyebildim dolabıma.Sizler bu sayıyı abartmış olabilirsiniz.
     Deri detaylı kıyafetlerinizi kış mevsiminin vazgeçilmezi olan deri eldivenleriniz ile tamamlayabilirsiniz.


Son olarak ta bu saçma sapan pazartesi sendromuna sakın aldanmayın.Pazartesi en az diğer günler gibi değerli ve güzel.Herkese harika bir hafta diliyorum..

                                                                  Şal:İpekevi
                                                        Elbise&Pantolon:İpekyol
                                                        Gömlek:Deniz Yıldırım
                                                                   Çanta:Zara
                                                               Eldivenler:Vakko
                                                           Ayakkabı:Nine West