9 Şubat 2013 Cumartesi

AYSHA DERGİ BLOGGER BULUŞMASI

    Şimdi sizlere çoğumuzun ortak noktası olan bir konudan bahsetmek istiyorum.Konumuz
 ''moda dergileri''birde bunları muhafazakar moda dergileri adı altında ayırırsak bence durum oldukça vahim.Ben bir dergiyi elime aldığımda sıkılmadan günlerce kurcalamak isterim.Hatta yeni sayısını aldığımda bile, kafama bir şey takılmışsa eski sayıları açıp bakabilmeliyim.Eğer bunları yapamıyorsam boşuna o dergiyi almışım demektir.
Bundandır ki senelerdir aldığım dergilerin yerleri kolay kolay değişemiyor.Peki sizlerde durum nedir?Neler bekliyor veya neler istiyorsunuz moda dergilerinden?.Paylaşırsanız dikkate alınacağından emin olabilirsiniz.
Konu moda dergileri olunca çok yeni  bir dergiden bahsetmek istiyorum sizlere.Aysha ''Yaşam ve Stil dergisi'' dergi daha çok yeni henüz 2. sayısında.Derginin stil editörü sevgili Hülya Aslan'ın daveti ile bizde dergiyi tanımak ve fikirlerimizi sunmak için bir araya geldik.Gayet güzel bir sohbet geçirdiğimizi söyleyebilirim.Hem dergiyi tanımış olduk hemde dergide gördüğümüz eksikleri,olması gerekenleri konuştuk.


Sıcak samimi bir ortamda, bloggerların öneminin farkında olan insanlarla sohbet etmek gerçekten keyifliydi.Dergiler elimizde bol bol inceledik.İlk tepkiler genel anlamda olumlu oldu.Ayrıca sevgili blogger arkadaşlarım Serap,Serra,Feyza,Aybike,Zeynep,Zehra,Rukiye ve Asyha dergi ekibi ile baya kalabalık bir grup olduk diyebilirim.Aysha dergiyi Facebook'tan ve Twitter'dan üzerlerine tıklayarak takip edebilirsiniz. Bu güzel buluşma için Aysha dergi ekibine teşekkür ederiz!

Hepinizin tanıdığı sevgili arkadaşım Feyza ile derin bir sohbete dalmış olmalıyız ki fotoğrafımızın çekildiğinin farkında bile değiliz.


Ve bütün bloggerlar bir arada.


Sevgili arkadaşım Aybike ile birbirimizi bulunca fotoğrafsız olmaz tabi.Günün kombini ise yeni tasarladığım kuş figürleri olan rahat tunik ve yaz-kış modası geçmeyen beyaz pantolon.Beyaz benim için uzun zamandır yaz mevsiminde dolaptan çıkarılan diğer mevsimlerde dolaba tıkılan bir renk değil .Her mevsim hatta yağmurlu havalarda bile trençkot ile kombinlediğim pantolonumu o günde tercih ettim.
                                                          Herkese güzel haftasonları!
                                                                     Şal:İpekevi
                                                                    Tunik:I'm Nu
                                                                   Çanta:Burberry
                                                                    Ayakkabı:Zara