22 Kasım 2012 Perşembe

PELERİNLER ÇIKSIN..

                                                              Herkese merhabalar,
                                                          Nasılsınız?keyifler nasıl?...
Dün o o kadar yoğun bir gün geçirdim ki, işlerimi toparlayıp ancak akşam yürüyüşe çıkabildim.Aslında eve geldiğimde bloga yazı girmek niyetindeydim ama gelin görün ki gene fırsat bulamadım.Neler yapıyorum?. Biliyorum iyi niyetle beni merak ediyorsunuz:).Mailler atıyorsunuz,twitter dan mesajlar yazıyorsunuz  hepinize teşekkür ederim elimden geldiğince cevaplamaya çalışıyorum arada cevaplamayadıklarım olursa kusuruma bakmayın.
Artık hamileliğimin 5. ayında bulunuyorum.Herşey çok güzel gidiyor çok şükür.Biliyorsunuz hamileliğimin  ilk aylarında bir ay gibi bir süre tatil vermişim kendime,şimdilerde çalışmaya devam ediyorum.Bu dönemde hareketli olmak önemli,günlük bir saat yürüyüş yapmaya çalışıyorum,yapamadığım zamanlar haftada üç günden az olmamasına dikkat ediyorum.
Bunun yanısıra geçen ay aldığım 3 kg yüzünden iki haftadır diyetisyen doktora gidiyorum.'Hamilelikte diyette ne?' dediğinizi duyar gibiyim:) 'zor olmuyor mu?'diye sorularda gelebilir aklınıza,fakat bu hamile diyeti olduğu için sıkıntı çekmiyorsunuz.Yalnızca size de bebeğe de hiç bir faydası olmayan hamur işi,ve tatlılardan uzaklaşıyorsunuz.Hemde bebeği daha bilinçli ve ihtiyacı olan gıdalarla beslemiş oluyorsunuz.Bu yüzden hamile bayanlara diyetisyen doktora başvurmalarını muhakkak öneririm.Biliyorsunuz pelerinleri çok severim ve uzun yıllardır da bıkıp sıkılmadan kullanıyorum.Özellikle hamilelik döneminde hem kamuflaj açısından,  hemde rahatlık açısından bu dönem daha bir sever oldum.
Sizler içinde I'M NU' da pelerinler hazırladım,yakın zamanda inşallah satışta olacaktır.Hala topuklu ayakkabılarımı kullanabiliyorum hehehe:)).Uzun yol yürümem gerekir diye arabada bir çift babet bulundurdum mu hiç bir sıkıntı teşkil etmiyor topuklular.


Bu aralar yazdığınız yorumlara cevap veremedim farkındayım,ama bundan sonra fırsat buldukça yorumlarınıza cevap vereceğim inşallah.Benden bu günlük bu kadar bayanlar.
                     Hepinize bu yağmurlu günlerde gününüzü aydınlatacak insanlar diliyorum.
                                                      Sağlıcakla ve takipte kalın..

                                                              ŞAL:İPEKEVİ
                                                           PELERİN:KOTON
                                                            ÇANTA:MANGO
                                                           AYAKKABI:ZARA