10 Ağustos 2012 Cuma

I'M NU'da yeni ürünler:)

                                                        Herkese merhabalar!
Nasılsınız?ben iyiyim çok şükür şu an saatten de anlaşıldığı üzere iftarı beklemekteyim ve bu son yarım saat geçmek bilmiyor:).Bende sevgili okurlarıma bir yazı gireyim bari dedim:).
Çoğunuz beklediğinizi biliyorum o kadar çok mail mesaj aldım ki yeni ürünlerle alakalı,bana kalsa bu tembellikle ürünleri hazırlayamazdım.Ama sırf yeni ürünler gelecek diye bayram alışverişini yapmayan arkadaşlarımız var bu yüzden yetiştirmeye çalıştık umarım beğenmişsinizdir:).
Ben bu işe girerken, I'M NU  hem birazcık heves hemde hobi olarak doğdu.İnanın böyle yoğun satışlar yapabileceğimi bu kadar çok talep alabileceğimi hiç düşünmemiştim.Bu yüzden de kapasiteyi hep küçük tutmayı düşünmüştüm,ama daha I'M NU açılalı bir buçuk ay gibi bir süre olmasına rağmen kapasitemiz zorlanmaya başlandı:).Bunun için hepinize çok teşekkür ederim.)
Sizler için sınırlı sayıda modelde de olsa bayramlık ürünler hazırladım.Çok daha fazlası şu an atölyede dikim aşamasında yetişmediği için stüdyo çekimini yapamadık,inşallah diğer ürünlerde bayramdan sonra sitede olacak.


Öncelikle benim uzun zamandır kullandığım lacivert çiçekli ceketle başlamak istiyorum.Facebook'a bu resmi yüklediğimden beri neredeyse ceket için yalvaranlar oldu buyurun güle güle kullanın:)


Buda satışa çıkarttığımız ilk günlerde tükenen ve sonrasında yoğun istek alan Color Block yaka kolyemiz,ufak tefek değişikliklerle tekrar satışta.

Bunlarda diğer ürünlerden seçmeler daha fazlası için sizi I'M NU'ya alabilirim.Bu arada iftar vakti de yaklaştı herkese hayırlı iftarlar diliyorum.
Dualarda buluşmak dileğiyle.