22 Haziran 2012 Cuma

TASARIMLARIM ARTIK SATIŞTA!!

                                                   Herkese kocaman merhaba:)
Başlıktan da anladığınız üzere aylardır süren yoğunluğumun, işlerimin sonuna çok şükür ki ulaştım.Sizleri baya bir beklettim farkındayım ama inanın yaptığım iş kolay değilmiş bende işe girdikten sonra öğrendim.
İlk başlarda herşey kolay gözüküyor ama git gide prosedür artmaya başlıyor,işler büyüyor bazen sizin elinizde olmayan sebeplerle bir maili günlerdir beklediğiniz oluyor.
Neyse süreç biraz uğraşlı ve yorucu bu işi yapmayı düşünen arkadaşlara bir ara tecrübelerimi anlatırım:)
Gelelim ürünlerimi satın alabileceğiniz hatta incik cincik edebileceğiniz onlıne mağazamıza!
Mağazamızın ismi I'M NU .Mağazamız diyorum çünkü kurucusu olarak ben gözüksem de bir sürü insanın emeği,tavsiyeleri var.Mağazada benim tasarladığım kıyafetleri,aksesuarları eşarp ve şalları bulabileceksiniz.Kumaşların hepsini bizzat ben seçip,kaliteli pamuklu ve ipekli olmalarına bizzat dikkat ettim.Kendim için nasıl alıyorsam mağaza içinde aynı özeni gösterdim.


Özellikler eteklerimizde rahat kullanım ve terletmeyi bir nebze önlemesi açısından ipek astar ve jarse astar kullandık.Ve sizler için birbirinden güzel renkli,ve en önemlisi sınırlı sayıda etekler tasarladım.

Ürünlerimiz en fazla 36 adet olup bu sayı 12'şer olarak 36-38-40 bedenlere bölüştürülmüştür.Şimdi neden 42 ve üzeri yok diyenler olacaktır biliyorum,fakat 42 ve üzeri çok apayrı bir iş en azından şimdilik yok,ama ileride bedenlerimizi büyüteceğiz inşallah.


Aynı şekilde elbiseler de pamuklu astarlı,en önemlisi de yakaları kapalı kolları uzun bizlerin rahatı düşünülerek tasarlandı:)

Aksesuar bölümünde ki takılar % 100 el yapımı ve bir üründen en fazla 6 adet üretiliyor.Hepsi tek tek işlenip yapıştırılıyor.Ve hepsini ben sizler için yapıyorum.) İşte dış çekimimiz den kareler:)

Siteden isterseniz kredi kartı tek çekim yada taksitli satın alabilir,isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.Site yöneticisi ben değilim evet işin başındayım, ama işlerin yürümesi ile birebir ilgili kişi ben değilim,herhangi bir soru,öneri yada şikayetlerinizi İLETİŞİM FORMU 'ndan yetkili kişilere ulaştırabilirsiniz.
Genede bana danışmak istediğiniz bir şeyler olursa mail adresim yanda bir mail atın yeter:)
Sitede henüz yeterince ürünümüz mevcut değil,bazı eksiklikler var ama hepsi zamanla tamamlanacak inşallah.
Sitenin bir diğer özelliği ise belirli aralıklarla ve devamlı yeni ürünlerin sizlerin beğenisine sunulması.
Son olarak ta beni hiç bir zaman yalnız bırakmayan ve emek veren insanlara teşekkür etmek istiyorum. 
İlk teşekkür hayat arkadaşımın,kendi işi yetmiyormuş gibi bu işi de kendi işinden ayırt etmeden koşturan sevgili biricik sevgilim Rabbim herkese senin gibi bir eş nasip etsin diyorum:).
Çekimler de bizleri güzelliğinden mahrum bırakmayan sevgili zeynep ve o güzel resimleri çeken sevgili kübra   sizlere de çok ama çok teşekkür ederim.Ve beni her daim destekleyen herkese teşekkür ederim.
Benim söyleyeceklerim bu kadar hepinize keyifli alışverişler dilerim.Ürünler sınırlı sayıda elinizi çabuk tutun bence:)
Bundan sonra bol bol kombin postlarında görüşmek üzere:)
Sağlıcakla kalın!