15 Haziran 2012 Cuma

İNDİRİMLERDEN NELER ALINMALI?

                                                                Merhabalar;
Herkese hayırlı bir cuma diliyorum.Bugün hem dünya hayatı hemde ahiretimiz için çok güzel işler yaparız inşallah:)
Biliyorsunuz İstanbul Shopping Fest 2012'nin de başlamasıyla indirim sezonunu açmış olduk.Gerçi daha indirime girmeyen markalar olsa da, siz siz olun indirime girmeden alacağınız parçaları belirleyin.Sağlıklı ve gerekli bir alışveriş yapmanız için,alışveriş öncesi dolabınızla iletişim halinde olmanızda fayda var.
Peki nasıl gerekli ve sağlıklı bir alışveriş yapabiliriz?

  • İlk yapmanız gereken dolabınızda ki kıyafetleri olduğunca incelemek ve alacağınız parçaların dolabınızda ki kıyafetler ile uyumlu olmasına dikkat etmek,yoksa biz kadınların en büyük derdi olan kombin problemi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.
  • Bu demek değil,kıyafetlerinize uymuyor diye beğendiğiniz parçaları almayın,ama en azından alırken aklınızda bir şeyler tasarlayıp alın,yada o parçayı kombinleyecek bir yada iki parçayı da alışveriş listenize ekleyin,yoksa aldığınız parçalar kombin sıkıntısından dolayı aylarca dolap bekleyebilir.
  • Daha çok kalıcı parçalar almaya dikkat edin,nedir bunlar?,biz tesettürlü bayanlar için trençkot yada kap'lar,ana renklerde bir ayakkabı, her şeye uyumlu olabilecek etek yada pantolonlar,çoğu kıyafetimizi tamamlayacak bir çanta seçimlerinizin arasında olabilir.
  • Peki yaz mevsimi için neler tercih edelim? derseniz,hem rahatlığınız hemde şıklığınız için size maxi etekleri öneririm.Eteğinizi tamamlayacak bir sandalet ile gündüz şıklığını yakalayabilirsiniz.
  • 'Ben yaz mevsiminde rengarenk giyinenlerdenim' derseniz,onunda kolayı var trençkotunuzu yaz renklerini üzerinde taşıyan bir çanta,eşarp yada şal ile kombinlediğiniz zaman yeterince şık olacağınızdan kuşkum yok!


Alışveriş listenizi oluşturmanızda sizler için hazırladığım ufak notlar bunlar.Şimdi gelelim indirim listesinde sizler için beğendiklerime.Yaz için harika bir renk ve tercih olan h&m babet,
fiyatı 49.90 tl

Accessorize çanta 79.90 tlElle ayakkabı 194,45 tlh&m çanta 49.90 tl

Hotiç çanta 179.90 tl


Bırkenstock 179,90 tl


Deıchmaan 39,90 tl


Aker etek 119.20 tl


Mudo çanta 49.90 tl


Asos maxi etek yaklaşık 89.90 tl

h&m kolye 24.90 tl


Sağlıcakla kalın..

NOT:Bu arada çekiliş sonunucunda kazananlardan iki kişi bana adresini ulaştırmadı eğer ulaştırmazsa elenmiş olacak bilginize.