19 Mart 2012 Pazartesi

LA LALALA LALALA:)

                                                             MERHABALAR:)
 Başlıktan da anlayacağınız gibi bahar bana çoktaaaan geldi. Havalar nasılda güzel değil mi? bildiğiniz miss:).Bugün ben pelerinle çıkınca biraz bunaldım ama,sizlere tavsiyem tam ceket havası var, yarın inşallah ceketlerime saldırıya geçeceğim.


Bu kombin geçen haftalardan kalma hazırda bu resimler vardı bende hemencecik post yazayım dedim.Aslında baharlık bir kombin çok daha güzel olurdu ama ne yapayım vakit yok idare edin:).Cuma postunuda yazamadım hemen mailler geldi inanın kaç gündür ilk kez pc başına oturabiliyorum.


Baharın gelmesi çok güzel ama eldivenlerime veda edecek olmam üzücü:(.Kendime yaz için dantel eldivenler dikmeyi düşünüyorum:)


Elbisemin modeli çok güzel resimde belli olmamış hem düşük kol hemde yarasa,geçenlerde dolabıma kattım resmetmeye fırsat olmadı kalıbını da çıkarttım zaten aynısından dikmeyi düşünüyorum tabi boyunu biraz daha uzun yapmam gerek en azından diz hizasına kadar olsa güzel olur.Dikince sizlerde görürsünüz.
Haydi bayanlar benden bu kadar benim için ekstra yoğun bir hafta olacak dualarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim:)Sağlıcakla kalın..


                                                          KOMBİNİ TAMAMLAYANLAR
                                                            EŞARP&ÇANTA:VAKKO
                                                            KABAN:WAREHOUSE
                                                            ELBİSE:VEROMODA
                                                            ELDİVEN:MANGO
                                                            KOLYE:JUST CAVALLİ