14 Mart 2012 Çarşamba

DÖKÜMLÜ SİYAH..


MERHABALARRR:)
Haftanız nasıl geçiyor bakalım:).
Çok enerjik bir merhaba oldu ama gelin görün ki şuan eve geldim ve çooook yorgunum:(Evde ki işlere dalmadan post yazdım yazdım yoksa cuma postuna kadar bekleyecektiniz sevgili okurlarım:).


Gene suratsız bir poz vermişim ama ışık uygun olmadığında fotoğrafı çekmekte çektirmekte biraz sıkıntı oluyor o gün öyle bir sıkıntı yaşadım ondandır:).Fotoğrafları eşim çektiği için aynı sıkıntıyı eşimde yaşıyor.Adamcağız profesyonel fotoğrafçı olma yolunda hızla ilerliyor zaten:).Kalp kalp kalp aşkım:).


Bu aralar taktığım bu düz kesim bluzlarıma 3 renk birden ekledim:).Ne yapayım fiyatı uygundu ve çokta kullanışlı.Hem vücut hatlarınızı saklıyor hemde içine bir gömlekle yada üzerine bir kolye ile çok şık olabiliyorsunuz. Tesettüre uygun anlayacağınız.Bu sefer gömlek tercih ettim diğer renklerini kombinlediğimde farklı şeyler deneyebilirim.Üzerimde ki etek ise belkide liseden kalma o kadar severek giydim ki zamanında, şu an çok fazla giymesemse vermeye kıyamıyorum:).Dolabımın bir kenarında duruyor:).Eminim ki sizlerinde hatırası olan ve vermeye kıyamadığınız parçalarınız vardır:).
Şimdilik hoş kalın ve sağlıcakla kalın:).

EŞARP&ÇANTA:BURBERRY
                               BLUZ:DVD(markafoniden aldım) 
ETEK:LTB
ÇİZME:İNCİ
GÖMLEK:MANGO