2 Mart 2012 Cuma

BÜYÜK AŞK..HARDAL VE FUŞYA:)

Merhaba bayanlar keyifler nasıl?.En son çarşamba günü post yazmışım arayı çok açmadan klasikleşmeye aday olan CUMA POSTLARIMDAN birini daha yazayım dedim:).Beni sorarsanız çok şükür iyiyim yoğunluklarıma yenilerini katarak devam ediyorum .Uzun zamandır dikiş postu bekliyorsunuz biliyorum, aslında çok parça var elimde biten ama ya ilikleri açılmamış,ya ütüsü yapılmamış yada yada yada......... diye uzayan mazeret listeme son vereyim artık:) değil mi?


                                                        Evettt yeni pelerinim nasıl?
Geçenlerde (iki hafta oldu herhalde) twitter'a ufakta olsa resmini koymuştum astarlama işlemindeydim o zaman hemencecik bitti iki haftadır da üzerimde:).Pelerinin kalıbını ben çıkarttım belli değil mi çok basit bir model:).Yaka kullanmadım beden den pervaz çıkarttım o kadar. Dikimi bir gün sürdü.Birde fuşya astar kullandım mı çooook şeker oldu:).Kalıbını isteyenler olursa yorum yada mail atsınlar yayınlayabilirim.Yakasına grogren kurdeladan fiyonk yaptım isteğe bağlı bazen takıp bazen çıkartabileyim diye kurdelayı broş iğnesine yapıştırdım hem iki şekilde kullanabileceğim hemde çok pratik oldu:).


Fırsat bulursam üzerimde kombinleyip fotoğrafını koyarım inşallah.Bu aralar eve çok geç döndüğüm için gündüz kombinimin fotoğrafını çektirmedim mi kombinler arada kaynıyor:( Bu şekilde kaç kombin kaçırdınız bilseniz:).

                                                    Neyse benden bugünlük bu kadar,
                       Herkese mutlu,umutlu,sağlıklı ve çooook eğlenceli bir hafta sonu diliyorum:).
                                                          Pazartesi görüşürüz:)(inşallah)