3 Şubat 2012 Cuma

HEYYY KIZLAR NOLDU BİZE!!


Başlıktan da anlayacağınız gibi kaç gündür post yazmamamın suçunu azıcıkta size yüklemek istedim:).Kar yağdı,rüzgar,tipi derken noldu bize bir tembellik mi geldi yoksa?Sizi tam olarak bilemiyorum tabi ki ama bana öyle oldu galiba.
Evdemiydim peki?, bir gün tam anlamıyla evde oturduk eşimle oda işe gitmedi gitse de bu havada çalışma yokmuş(onun da tembellik mazereti bu:)),diyerek tatil ilan etti kendine.Diğer günler havaya rağmen dışarıda ki işlerimi halletmeye çalıştım.Aslında kar kombini yapmak istemiştim ama bir türlü nasip olmadı,ayakta zor duruyorum çünkü kar üstünde:).
Bu resim kardan baya önce çekildi.Sevgili arkadaşım seda ile yediğimiz yemekten kalma:).En hazırda bu resimler vardı napim hemen bir post yazayım dedim.Hırkam ile elbisem yeni alışverişimden azıcık ucundan da olsa bir kaç parça bir şey almıştım vakit buldukça.Alışveriş postuda yapacaktım biliyorum ama vakit bulamadım.Hırka çok şirin yumuşacık ama kalın olduğu için kilolu gösteriyor bir daha giyermiyim bilmiyorum.
Ayağımda ise en son aldığım papilerim, çok sevdim kendilerini bir çok parça ile kombinledim bile.Neyse çenem düştü bu akşam benim:),  kursum pazartesi açılıyor ne çabuk geçti zaman yaa güzel şeyler hemen bitmek zorundamı??.
Kursa kadar evde oturup bir şeyler tasarlamak istiyorum.Dikişe de vakit ayırmam lazım, elimde yarım parçalar var onları tamamlarım belki.
Haydi bayanlar şimdilik ben kaçıyorum,pazar günü bir Ağva gezimiz olacak eşimle.Uludağ tatilim ertelendi biliyorsunuz kar yüzünden:( bakalım Ağva'ya gidebilecekmiyiz.Karlar altında Ağva harika olur bence gitmemiz gerek:).Güzel bir butik otelde kalacağız Allah nasip ederse.Notlarımı alırım sizin için merak etmeyin.
Şimdilik sağlıcakla kalın...

EŞARP&ÇANTA:BURBERRY
ELBİSE:VERO MODA 
HIRKA:KOTON
KOLYE:JUST CAVALLİ
AYAKKABI:ZARA