3 Şubat 2012 Cuma

HAYDİ YAZ ALIŞVERİŞİMİZİ YAPALIM...


 Bugün birazcık yaz alışverişi yaptım.Favori parçalarımı sizlerle de paylaşayım dedim.Renkler modeller çok tatlı bayıldım.Gömleği dolabıma ekledim.Çok benzerinden zara'da gözüme çarpmıştı sanki,görünce anımsadım.Su yeşili bir etekle çok fresh bir görüntü oluşturacağından eminim.


 Kendime dikeceklerim arasında hardal bir trençkot ama ne zaman nasıl vakit bulurum bilemiyorum sizlerde istiyorsanız eğer dolabınıza katın derim.


Bu elbiseye ise bayıldım ama kolları truvakar ve boyu da kısa olduğu için bana göre değil.Tesettürlü olmayan izleyicilerim alabilirler ilkbahar ve sonbaharda harika bir parça olacaktır sizler için.


 Bu aralar da favorim bu tarz t shirtler ,lakin gelin görün ki tesettüre uygulanamıyor.Bende evde giymeyi tercih ediyorum.Bu iki ciciyi ise çok beğendim.Çok ama çok tatlılar.Yazın yapmayı planladığım LUNAPARK kombinim için biçilmiş kaftan bence:).Cicileri daha fazla incelemek için burayı tıklayabilirsiniz.
Evet bayanlar inşallah hepimiz bu güzel günün kıymetini bilir ve hakkını veririz.Hepinizin Kandili mübarek olsun unutmayın birbirimize vereceğimiz en güzel hediye dua'dır,dualarınızda bana da yer ayırırsanız çok mutlu olurum sağlıcakla kalın...