15 Şubat 2012 Çarşamba

CANIM DERİ CEKETİM:) ÇIKMA ÜZERİMDEN..


Merhaba keyifler nasıl bakalım??
Rabbim hepinize sağlık sıhhat bol bol da keyif verir inşallah.Ben mi nasılım? nasıl olduğum konusunda fikir edinmeye bile vakit bulamıyorum desem yeridir.Geçen hafta bir kaç günlük rahatsızlığım geçti çok şükür, bende yoğun geçen hayatıma geri döndüm.Hemde yeni işler yeni projelerle.Bu arada olan bloga oluyor diye düşünmeyin elimden geldiğince güncellemeye çalışıyorum napim:(


Burada ki postumda bahsettiğim deri ceket-maksi etek kombinlerimi bu aralar üzerimden çıkartmıyorum diyebilirim.Bu trend bu aralar favorim hemde çok rahat.Dolapta bekleyen deri ceketlerim resmen hayata döndü diyebilirim.Kombinlerin devamı gelecek merak etmeyim:).Aklımda şık bir elbise ile deri ceket kombinlemekte var bakalım fırsat bulursam:).
Bu arada sevgililer gününüz nasıl geçti bakalım?. Ben şaçma bulduğum için normal bir gün gibi geçirdim,benim için hiç bir önem arzetmiyor çünkü, eşim sağolsun gene boş durmadı yaptı yapacaklarını; ama baktı bende tık yok oda normale döndü adamcağız:D.Bizde mısırımızı patlatıp geçtik tv karşısına:).Umarım sizinki de istediğiniz  gibi geçmiştir.
Gene benden bu kadar keşke fırsat olsa da hep blogda kalsam değil mi:)Düşünsenize şöyle onlıne blog diye bir şey çıkıyormuş aman ALLAH'ım yandık o zaman:).
Hepiniz sağlıcakla kalın...

EŞARP:VAKKO
CEKET:DERİMOD
ETEK:BATİK
ÇANTA:ASOS
AYAKKABI:MARKS&SPENCER
ELDİVEN:MANGO