29 Şubat 2012 Çarşamba

BEN NİYE POST YAZMIYORUM?..MODANİSA BULUŞMASI..

Herkese merhaba:)
Nasılsınız umuyorum ki çooook iyisinizdir.Bende iyiyim çok şükür.Haftanın 5 günü süren kurs maceram hala devam ediyor.Aslında hayatımda büyük değişiklikler var bu aralar, ama hala hayatımı değiştirme konusunda karar aşamasındayım.Bu yüzdende çok fazla bahsetmiyorum sizlere, proje gerçekleşirse hepimiz için harika bir durum söz konusu olacak benden söylemesi:).
Başka bir değişiklik ise uzun zamandır ısrarlara ve tekliflere yoğunluktan dolayı kulak kapattığım stil danışmanlığı tekliflerine artık duyarsız kalamamam oldu.Gerçi bu eski bir haber kaç ay oldu bu konuda çalışmaya başlayalı ama size duyurmayı unuttum:).
Gel gelelim pazar günkü Modanisa toplantısına.Çoğunuz diğer blogger arkadaşların postlarından dolayı durumdan haberdarsınız.Buradan bizi bir araya getiren Seda'ya bende bir teşekkürü borç bilirim.Sağol canım bu güzel ortamı bize oluşturduğun için.Benim içinde gerçekten güzel bir gün oldu ama çoğu arkadaşla sohbet etmeye vakit bulamadık.Bir sonra ki toplantı da daha güzel vakit geçiririz inşallah.
Neyse çenem ne kadar da düştü böyle ben artık kaçar bayanlar Modanisa kombinimi hazırlayayım burada olur ama kombinimi tamamlayan süper parçalar şimdi buradalar:).

                                                                    Hoşçakalın..

                                                        ELDİVEN:PARK BRAVO
                                                        KOLYE:STRADİVARİUS
Buluşmayı daha derinden didiklemek için,Ahsenciğime,Şüheda'ya,Serra'ya,ve Aybike'ciğime tıklayabilirisiniz:)