21 Ocak 2012 Cumartesi

NELER YAPIYORUM? HAYDİ GELİN BİRAZCIK NOSTALJİ YAPALIM...

 Biliyorsunuz çarşamba gününden beri tatil ilan ettim kendime:).Bugün itibariyle tatilimin 4.gününü yaşıyorum.2 hafta daha sürecek tatilim var ondan sonra tıpış tıpış kursa devam:(.Haydi gelin bakalım tembellik dışında neler yapıyorum:).
Ben miskinin köşesi burası:).Pc başındaysam burası benim yerim.O güzel postları buradan yazıyorum sizlere.Yanımda bu sefer ayvalı ıhlamurum var:).Çay konusu değişiyor bazen yeşil çay,bazen siyah bazende  bitki çayları içiyorum, kahveyi çok fazla tüketen biri olmadığım için çaylarla idare ediyorum:).


 Yanında bir şeyler atıştırmadığımımı zannettiniz:).Bu aralar favorim köpük sucuk,köpük lokum diyede satılıyor.Hem doğal hemde hafif:).Tavsiye ederim. Sizlere daha önce manzaram dan bahsetmemiştim sanırım:).Bu aralar hava kapalı olduğu için pek keyfi yok ama yazın muhteşem oluyor. Zaten bu yaz bütün sermayeyi bu terasa adadık almadığımız şey kalmadı:). Yazın bazen postları terasta yazıyorum.Şimdi ise özellikle keyifsizsem camın önünde ki fuşya koltuklarımı tercih ediyorum post yazmak için.
Pc de bulunan bütün resimlere baktım 4 gündür.( Bana tatil yaramıyor sıkıntıdan bir sürü antin işlere sarıyorum).Ne kadar güzel günlerim geçmiş ve hala bu güzellik devam ediyor bunun için Rabbim'e çooook teşekkür ediyorum.Yukarıda gördüğünüz  resim balayımdan kalma,daha dün gibi ama bu mayıs ayında iki yıl olacak zaman gerçekten çok çabuk geçiyor.Ne resimler buldum bir görseniz,com adresine geçmeden önce bir sürü postum,kombinim vardı blogspot adresimde, eski ve sıkı takipçilerim bilirler.İşte o resimleride buldum çıkarttım:).Bundan sonra biraz NOSTALJİ yapalım ne dersiniz?, eski kombinlerimi yayınlayayım diyorum ara ara bence görmenizde fayda var:).Kreasyon için çalışmadığımımı sandınız:).Merak etmeyin fırsatını bulmuşken arı gibi çalışıyorum bu resimlerde sizlere azıcık ipucu olsun:)aslında satışa çıkarana kadar göstermeyecektim ama o kadar çok mail aldım ki dayanamadım:).
Son olarak ta bu aralar devamlı bir şekilde dinlediğim bu şarkıyla veda ediyorum sizlere:).Tatil ilan ettiğimden beri evde çalan tek şarkı bakalım ne zaman bıkacağım:).Harika bir hafta sonu diliyorum herkese şimdilik hoşçakalın...