9 Ocak 2012 Pazartesi

MARANTA GUSTO YEŞİLKÖY....


Gene güzel bir mekan tanıtacağım sizlere aslında Maranta Gusto'ya gideli iki hafta oldu ama ancak hazırlayabildim bayanlar.Mekanımız Yeşilköy sahilde,yolumuzun üstü olduğu için o kadar çok  geçmişiz ki  önünden eşimle nasılda fark etmemişiz şaşırdık:).


Havalar malum birazcık soğuk bu aralar o yüzden bahçesi ile çok ilgilenemedim ama yazın güzel oluyordur eminim.Gayet bakımlıydı çünkü.


Biz kahvaltıya gittik eşimle ama yemek mönüsü de baya zengin bir daha ki sefere yemeklerini tadarım sizler için.
Kahvaltıya gelince baya doyurucu gözüküyor değil mi? zaten tıka basa doydum:).O gün tek öğün ile günü bitirdim diyebilirim.İsterseniz serpme kahvaltı isterseniz de kahvaltı tabağı alabilirsiniz.Biz serpme kahvaltı aldık iki kişilik porsiyonlar halinde geldiği için ziyan olmuyor iki kişi tüketebiliyorsunuz.Eşim saydı tam 41 çeşit:).Birazcık boğazına düşkündür kendileri:).Zaten masanın başında bakın, ben resmi çekeyim de biran önce başlasın diye bekliyor:):).(Şaka yapıyorum aşkımmm öptüm:)).


Deniz kenarında olduğu için manzarası da harika ben çekemedim ama sitesinden bakabilirsiniz.Tek problem ayaklı minder gibi olan koltukların rahat olmaması idi.Yada ben kilo aldığım için rahat edememiş olabilirim:)).Ama masalarda var daha geniş koltuklu bir dahaki sefere orada otururum:).Haydi bayanlar benden bu kadar.Sağlıcakla kalın...